JAK KUPOWAĆ ?

NAWIGACJA
Menu nawigacyjne znajduje się zawsze u góry strony. Możesz wyszukać produkty z trzech różnych kategorii: Rolnictwo, Kosmetyka samochodowa bądź Substancje chemiczne. Aby wybrać odpowiednią opcję wystarczy kliknąć w link.

WYSZUKIWARKA
Jeżeli nie chcesz korzystać z menu nawigacyjnego skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Wystarczy wpisać do niej nazwę produktu typu “Dermix Premium” lub grupę produktów np. “Higiena poudojowa”, a system znajdzie dla Ciebie odpowiednie produkty.

KATEGORIE PRODUKTÓW
Na tych stronach prezentujemy produkty tylko i wyłącznie z danej kategorii np. tylko produkty z higieny poudojowej lub tylko produkty do pielęgnacji wymion. Po kliknięciu na daną kategorię zostaniesz przeniesiony na stronę z produktami.

STRONA Z PRODUKTAMI
Znajdziesz tutaj wyraźne zdjęcie produktu, a także informacje o danym produkcie. Na jednej stronie znajduje sie kilka bądź kilkanaście produktów.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA
Zamówienia należy składać telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przy składaniu zamówienia należy podać dokładny adres na który ma zostać wysłane zamówienie, numer telefonu oraz zamawiane produkty.

WARUNKI ZAKUPÓW

CZAS REALIZACJI

Zamówienia staramy się realizować na bieżąco. W przypadku, gdy zamówienie zostanie złożone w dni robocze do godziny 12.00 – przesyłki zostaną wysłane do Adresata jeszcze tego samego dnia i w przeciągu maksymalnie 48 godzin zostaną dostarczone pod wskazany adres. W przypadku zamówień składanych po godzinie 12.00 lub w dni wolne od pracy – średni czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 1-3 dni robocze. Termin ten może się nieznacznie wydłużyć w przypadku wystąpienia chwilowych braków magazynowych lub przy realizacji dużych i zróżnicowanych zamówień.

SPOSÓB DOSTAWY

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej PEKAES bądź Poczty Polskiej, możliwy jest również odbiór osobisty w naszej siedzibie. Czas dostawy w przypadku firmy kurierskiej wynosi od 24 do 48 godzin. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Mniejsze zamówienia wysyłamy również Pocztą Polską. Standardowy czas dostawy to od 3- 4 dni.

FORMY PŁATNOŚCI

Możesz wybrać jedną z podanych niżej form płatności:

Przelew na konto: Wpłacasz całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia.

Odbiór osobisty: Każde zamówienie można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Nie płacisz wtedy za koszty wysyłki. Zamówienie można opłacić na miejscu lub przelewem.

WAŻNA INFORMACJA DLA KUPUJĄCYCH !

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na wysyłce warto łączyć zakupione przez Ciebie produkty u nas w jedną przesyłkę.

WAGA PRZESYŁEK:

paczka do 30 kg

1/4 palety do 100 kg

1/2 palety do 500 kg

paleta euro do 1200 kg

paleta nietypowa do 1250 kg

Prosimy o sprawdzanie przesyłki przy odbiorze. W przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki – niezbędne jest sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera. Tylko na podstawie protokołu będziemy uwzględniać reklamacje.