Dezynfekcja

Produkty przeznaczone do dezynfekcji
Hysepta Chlorine

Niskopienny, lekko alkaliczny płyn dezynfekujący, przeznaczony do użytku profesjonalnego we wszystkich zakładach przetwórstwa spożywczego oraz miejscach hodowli zwierzęcej. Dedykowany jest do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz sanityzacji skorupek jaj, systemów klimatyzacyjnych, zbiorników wodnych i systemów zaopatrywania w wodę pitną, a także do dezynfekcji wody pitnej i basenowej. Może być stosowany we wszystkich aplikacjach obiegów zamkniętych oraz natryskowo na umyte wcześniej powierzchnie. Produkt jest bezpieczny dla wszystkich odmian stali kwasoodpornych, tworzyw sztucznych i uszczelnień, powierzchni ceramicznych i wykładzin organicznych.

Dostępne opakowania | 6 kg | 24 kg |

dezynfekcja na bazie kwasu nadoctowego

Lerasept Spezial

Płynny stabilizowany produkt dezynfekujący na bazie kwasu nadoctowego. Preparat wykazuje dużą skuteczność biobójczą na bakterie, grzyby, spory i wirusy nawet w niskich temperaturach. Produkt uszkadza i niszczy membrany i organelle komórkowe mikroorganizmów, dezaktywuje układ enzymatyczny. Specyficzna reakcja utleniania zabezpiecza przed zjawiskiem uodporniania mikroorganizmów na właściwości produktu. Lerasept Spezial nie wytwarza piany – można go łatwo spłukać. Po uzyciu kwas nadoctowy rozkłada się na bezpieczne dla środowiska produkty rozkładu: tlen, wodę i kwas octowy.

Dostępne opakowania | 30 kg |

kwaśny dezynfekujący produkt na bazie kwasu nadoctowego i nadtlenku wodoru

Calgonit Sterizid Forte 15

Kwaśny, niepieniący produkt dezynfekujący na bazie nadtlenku wodoru i kwasu nadoctowego. Przeznaczony do ogólnej dezynfekcji powierzchni; do automatycznej dezynfekcji tanków, zbiorników i rurociągów, a także myjek butelek. Ponad to może być stosowany w zakresie dezynfekcji dojarek, stajni, obór, rurociagów i urządzeń sanitarnych w pomieszczeniach dla zwierząt. Skutecznie niszczy bakterie, drożdże i grzyby nawet w niskiej temperaturze. Zgodny z Europejskimi Normami EN 1276 i EN 1650.

Dostępne opakowania | 30 kg |

alkaliczny środek dezynfekujący

Calgonit DS 686 Blau

Aktywny powierzchniowo, łagodny, alkaliczny środek dezynfekujący oparty na biobójczych alkiloaminach. Produkt ma szerokie spektrum działania obejmujące bakterie gram-dodatnie i gram-ujemne, drożdże i grzyby. Calgonit DS 686 blau jest bardzo mało wrażliwy na aktywność białek, ma dobre właściwości usuwające tłuszcze, jest środkiem bezwonnym i nie powoduje korozji. Calgonit DS 686 blau ma uniwersalne zastosowanie i nadaje się do dezynfekcji poprzez namaczanie i wycieranie. Szczególnie odpowiedni do zastosowania w śluzach higienicznych, w wannach zanurzeniowych, basenach. Indykator koloru ułatwia kontrolowanie dozowania produktu.

Dostępne opakowania | 20 kg |